Jaroslav Grus
Za vsí
Id: 534705
kombinovaná technika/papír, rozměr 20 x 30 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno antireflexním sklem, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 437x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 050 Kč
2024,12-1,02,19,49,00
minimální příhoz 100 Kč