Jaroslav Háša
Konvolut dvou kusů
Id: 388602
1) Hrob Ráchel u Betléma, kombinovaná technika/papír, rozměr 17,5 x 26,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu; 2) Egypt, kombinovaná technika/papír, rozměr 20,5 x 27,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 824x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
10 000 Kč