Jaroslav Hněvkovský
Odpočívající
Id: 200108
olej/karton, rozměr 35,5 x 25,5 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, drobné poškození malby, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 2226x
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
16 501 Kč