Jaroslav Horejc
Akt
Id: 938
patinovaná sádra, výška bez podstavce 41,5 cm, výška podstavce 7 cm, signováno na podstavci, datováno 1936, původní stav
zobrazeno: 4383x
Vyvolávací cena:
4 900 Kč
16 000 Kč