Jaroslav Horejc
Akt
Id: 41011
patinovaná sádra, výška sochy 60,5 cm, výška s podstavcem cca 65 cm, značeno na podstavci s datací 1936, lokálně poškozená patina, původní stav
zobrazeno: 5036x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
17 760 Kč