Jaroslav Horejc
Echo
Id: 313805
patinovaná sádra, rozměr sochy 61 cm, celková výška se dřevěným podstavcem 63,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, poškozeno na povrchu viz foto
zobrazeno: 2003x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
7 050 Kč