Jaroslav Jareš
Kutná Hora
Id: 86403
olej/plátno, rozměr 80 x 100 cm, signováno vlevo dole, datováno, rámováno, vše v původním stavu
zobrazeno: 2662x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
13.7.2017, 22:00:00
9.7.2017 | 0:29 | 5 000 Kč |