Jaroslav Kafka
Hudební zátiší
Id: 8802
kombinovaná technika/olej/tempera/plátno, rozměr 90 x 70 cm, signováno vlevo dole, datováno 53/59-II, autorsky rámováno, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém původním stavu, majitelem získáno přímo z rodiny autora
zobrazeno: 3917x
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
40 000 Kč