Jaroslav Kafka
Klaun
Id: 170703
akvarel/papír, rozměr 41,5 x 29 cm, signováno vlevo dole, datováno, zaskleno, poškozený rám
zobrazeno: 1328x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
6 500 Kč