Jaroslav Kafka
Kompozice s kytarou
Id: 1700
tempera/papír, rozměr ve výřezu 38,5 x 26,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 52, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2923x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
10 000 Kč