Jaroslav Kafka
Kristus
Id: 187802
olej/překližka, rozměr 24,5 x 21 cm, signováno a datováno vlevo dole, nerámováno, drobné poškození v malbě
zobrazeno: 1697x
Vyvolávací cena:
800 Kč
9 500 Kč