Jaroslav Kafka
Kubistické zátiší
Id: 369801
olej/plátno, rozměr 65 x 50,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, lehce poškozený rám
zobrazeno: 3271x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
37 000 Kč