Jaroslav Kafka
Prosluněný les
Id: 170701
akvarel/papír, rozměr 47,5 x 36 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1887x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
24 000 Kč