Jaroslav Kafka
Slunce
Id: 170702
akvarel/papír, rozměr 35 x 45 cm, signováno vlevo dole, datováno, zaskleno, poškozený rám
zobrazeno: 2373x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
9 500 Kč
Příhozy: 51