Jaroslav Kafka
Turnovská krajina
Id: 187804
malba/karton, rozměr 32 x 50 cm, signováno a datováno vlevo dole, popsáno vpravo dole, rámováno
zobrazeno: 1377x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 701 Kč