Jaroslav Kafka
Zátiší
Id: 187801
olej/plátno, rozměr 35 x 30 cm, signováno vpravo nahoře, datováno, olištováno, původní stav
zobrazeno: 1978x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
34 500 Kč
Příhozy: 50