Jaroslav Kafka
Zátiší s citronem
Id: 170710
strukturální malba/lepenka, rozměr 28 x 35 cm, signováno vpravo nahoře, datováno, zaskleno, poškozený rám, pod sklem znečištěno
zobrazeno: 2072x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
20 000 Kč