Jaroslav Kafka
Zátiší s hlavou a třešněmi
Id: 9401
tempera/papír, rozměr ve výřezu 25 x 39,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 55, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2217x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
17 500 Kč
Příhozy: 58