Jaroslav Kafka
Zátiší s pohárem
Id: 1849
kombinovaná technika/olej/tempera/plátno/karton, rozměr 42 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 49, velmi kvalitní adjustace, zaskleno, obraz ve výborném stavu
zobrazeno: 3378x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
31 000 Kč