Jaroslav Klápště
Červený dům
Id: 305701
olej/sololit, rozměr 32,5 x 46,2 cm, značeno ve spodní části, datováno, oděrky na rámu, na zadní straně pozůstalostní razítko
zobrazeno: 8549x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
52 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 61