Jaroslav Klápště
Kostelík
Id: 382401
olej/karton, rozměry 39 x 49 cm, značeno a datováno vpravo dole, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 6413x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
72 000 Kč
Příhozy: 50