Jaroslav Klápště
Květinové zátiší
Id: 417203
olej/překližka, rozměr 32 x 18,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno, získáno z rodiny autora
zobrazeno: 947x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
31 100 Kč