Jaroslav Klápště
Květiny ve džbánu
Id: 432402
tempera/sololit, rozměr 27 x 17 cm, neznačeno, rámováno, oděrky v malbě a na rámu, získáno z rodiny autora
zobrazeno: 781x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 500 Kč