Jaroslav Klápště
Kytice
Id: 1080
olej/karton, rozměr 26 x 20 cm, signováno vpravo dole Klápště, datováno 80, původní stav
zobrazeno: 4108x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
8 500 Kč
10.6.2014, 20:20:00
21.5.2014 | 21:24 | 8 500 Kč |