Jaroslav Klápště
Kytice ve váze
Id: 432401
olej/plátno, rozměr 34 x 25 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, získáno z rodiny autora
zobrazeno: 756x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
11 000 Kč