Jaroslav Klápště
Lorelei
Id: 476201
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 49,5 x 30,5 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 647x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
23.1.2024, 19:49:00
23.1.2024 | 19:46 | 3 500 Kč |