Jaroslav Klápště
Mezi domky
Id: 155524
olej/překližka, rozměr 35,5 x 46,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, novodobě rámováno
zobrazeno: 2542x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
75 500 Kč
Příhozy: 77