Jaroslav Klápště
Vesnička
Id: 208908
olej/plátno/dřevo, rozměr 20,5 x 31,5 cm, značeno vlevo dole, rámováno, velmi dobrý stav
zobrazeno: 2115x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
17 000 Kč