Čas na serveru 12:36:01

Jaroslav Klápště
Vltavské údolí u Suchdola

Id: 515403

Vltavské údolí u Suchdola

  •  / Vltavské údolí u Suchdola / Jaroslav Klápště

tempera/karton, rozměr 47 x 55,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno, na zadní straně štítek z Díla

zobrazeno: 3330x

Vyvolávací cena:

40 000