Jaroslav Koliha
Pád II.
Id: 188603
pastel/papír, rozměr ve výřezu 38,5 x 58,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1314x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 000 Kč
16.5.2019, 20:34:00
10.5.2019 | 13:14 | 3 000 Kč |