Jaroslav Kotas
Květinový trh
Id: 317801
olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, značeno vpravo dole, volné plátno, poškozený rám, na zadní straně původní štítek
zobrazeno: 1896x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
24 000 Kč