Jaroslav Kotas
Nádvoří Pražského hradu
Id: 353901
olej/plátno, rozměr 90 x 60 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, na zadní straně původní štítek
zobrazeno: 939x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
6 000 Kč