Jaroslav Kotas
Ulice v Káhiře
Id: 339303
olej/plátno, rozměr 50 x 85 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně původní štítek, oděrky na rámu
zobrazeno: 1920x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
54 000 Kč
Příhozy: 65