Jaroslav Král
Žena
Id: 284704
kresba/papír, rozměr ve výřezu 31 x 22,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
zobrazeno: 1737x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
9 700 Kč