Jaroslav Kříž
Aleluja
Id: 308316
akryl/olej/malířská paleta, rozměr cca 41 x 59 cm, značeno a datováno vlevo dole, popsáno na zadní straně
zobrazeno: 1610x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
8 500 Kč