Jaroslav Kříž
Kytice
Id: 82401
akryl/olej/plátno, rozměr 66 x 45 cm, signováno vpravo dole, další popis a signatura na zadní straně, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 3746x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 500 Kč