Jaroslav Malinský
Koupání
Id: 387903
olej/plátno, rozměr 50,5 x 66 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, malba v ploše krakelovaná
zobrazeno: 1680x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 600 Kč