Jaroslav Malinský
Muž s bažantem
Id: 300
olej/plátno, rozměr plátna 45 x 34 cm, signováno vlevo dole, na obrazu značná krakeláž, původní rám, zadní část nově uzavřena
zobrazeno: 3681x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
6 500 Kč
13.5.2013, 21:32:00
13.5.2013 | 21:29 | 6 500 Kč |