Jaroslav Malinský
Teriér
Id: 117602
olej/plátno, rozměr 25 x 33,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, lehce poškozený rám, obraz v původní stavu
zobrazeno: 6608x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 900 Kč