Jaroslav Malinský
V kostele
Id: 216502
olej/plátno, rozměr 93 x 74 cm, značeno, datováno s věnováním vlevo dole, oděrky na rámu
zobrazeno: 1850x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
11 500 Kč