Jaroslav Malinský
Zátiší
Id: 270203
olej/dřevěná deska, rozměr 30 x 34 cm, neznačeno, ověření autorství na zadní straně, zaskleno, poškozený rám, stav viz foto,po
zobrazeno: 5448x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 020 Kč