Jaroslav Malinský
Zátiší květin
Id: 59701
olej/plátno, rozměr 60 x 73 cm, signováno vpravo dole, datováno 57, lokální oděrky na malbě, obraz v původním dobrém stavu, novodobě rámováno
zobrazeno: 3254x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
7 500 Kč