Jaroslav Malý
Mynsk Gubernia
Id: 414
olej/karton, rozměr malby 32 x 48 cm, signováno vpravo dole, datováno 1917, obraz čištěn, rám v perfektním stavu
zobrazeno: 3322x
Vyvolávací cena:
1 700 Kč
1 800 Kč