Jaroslav Mandl
Koule I
Id: 453002
vyřezávaný reliéf/akryl/deska, rozměr 68,5 x 68,5 cm, značeno a datováno na zadní straně, rámováno
zobrazeno: 1113x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
17 000 Kč