Jaroslav Mandl
Průnik hmoty
Id: 436801
vyřezávaný reliéf/akryl/deska, rozměr 69 X 69 cm, značeno a datováno na zadní straně
zobrazeno: 1026x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
8 500 Kč