Jaroslav Mandl
Trojúhelníková struktura
Id: 465301
vyřezávaný reliéf/akryl/deska, rozměr 69 x 69 cm, značeno a datováno na zadní straně, rámováno
zobrazeno: 515x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
7 000 Kč