Jaroslav Mandl
Turbína
Id: 509303
vyřezávaný reliéf/akryl, rozměr 69 x 69 cm, značeno, datováno a popsáno na zadní straně, nerámováno
zobrazeno: 220x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
10 000 Kč