Čas na serveru 16:24:06

Jaroslav Mandl
Zebry

Id: 526602

Zebry

  •  / Zebry / Jaroslav Mandl
  •  / Zebry / Jaroslav Mandl

vyřezávaný reliéf/akryl/deska, rozměr 70 x 90 cm, značeno, datováno a popsáno na zadní straně, nerámováno

zobrazeno: 153x

Vyvolávací cena:

7 000