Jaroslav Mandl
Zebry
Id: 526602
vyřezávaný reliéf/akryl/deska, rozměr 70 x 90 cm, značeno, datováno a popsáno na zadní straně, nerámováno
zobrazeno: 166x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
7 000 Kč