Jaroslav Mařan
Abstrakce
Id: 51006
olej/sololit, rozměr 82,5 x 123 cm, signováno vpravo dole, datováno 1995, autorsky olištováno, původní stav
zobrazeno: 2270x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 200 Kč