Jaroslav Panuška
Borovice v zimě
Id: 325207
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 26 cm, značeno vlevo dole i na zadní straně s datací 1935, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 6559x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
17 500 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 50